Мене звати Степан Ярко і я професійно займаюсь фотографією. Мої фото - це моменти наповнені легкістю, природністю та невимушеністю, що занурюють в свою атмосферу та розказують вашу історію.

       Якщо ви оберете мене в якості свого фотографа - вам не доведеться стояти в незручних позах чи займатись на камеру різними дурницями, навпаки ми зробимо живі та щирі фотографії, тому що саме вони через роки стають найбільш важливими.

     На зйомці я буду охайно одягнений, ввічливий і приємний у спілкуванні, завжди постараюсь допомогти та порадити, а в ті моменти коли це необхідно стану максимально непомітним.

     Усі ваші фото будуть зняті та оброблені таким самим чином, як і ті, що ви бачите на сайті, та здані в обумовлений термін.

     Також можу запропонувати усі варіанти оформлення фотографій, починаючи від друку і закінчуючи розкішними фотокнигами. Вартість цих послуг обговорюється додатково в залежності від ваших побажань.

     Щоб забронювати дату для зйомки чи обговорити деталі ви можете зателефонувати, скористатись лінками на соцмережі або відповідною формою нижче.


   
З повагою, Степан Ярко
             тел. +38 093 880 00 80